Zoeken in de Help
Als u in de Help wilt zoeken naar informatie typt u een woord of woordgroep in het vak Zoeken. Wanneer u een groep woorden invoert, wordt aangenomen dat u OR bedoelt. U kunt booleaanse operators gebruiken om uw zoekopdracht te verfijnen.
De geretourneerde resultaten zijn niet hoofdlettergevoelig. Bij het toekennen van de relevantiescore voor resultaten wordt echter wel rekening gehouden met het hoofdlettergebruik; resultaten waarvan het hoofdlettergebruik overeenkomt, krijgen namelijk een hogere score. Een zoekopdracht naar 'katten' gevolgd door een zoekopdracht naar 'Katten' levert daarom hetzelfde aantal Help-onderwerpen op, maar de volgorde waarin de onderwerpen worden getoond, verschilt wel.
| Zoeken naar | Voorbeeld | Resultaten |
|---|---|---|
| Een enkel woord | kat
|
Onderwerpen die het woord 'kat' bevatten. U vindt hiermee ook grammaticale variaties, zoals 'katten'. |
|
Een woordgroep. U kunt opgeven dat de zoekresultaten een bepaalde woordgroep moeten bevatten. |
"voer voor kat" (aanhalingstekens) |
Onderwerpen die de letterlijke woordgroep 'voer voor kat' bevatten, plus alle grammaticale variaties hiervan. Zonder de aanhalingstekens komt de query overeen met het gebruik van een OR-operator, waarmee onderwerpen worden gevonden waarin een of meer van de afzonderlijke woorden voorkomen in plaats van de hele woordgroep. |
| Zoeken naar | Operator | Voorbeeld |
|---|---|---|
|
Twee of meer woorden in hetzelfde onderwerp |
|
|
| Een van beide woorden in een onderwerp |
|
|
| Onderwerpen die een specifiek woord of een specifieke woordgroep niet bevatten |
|
|
| Onderwerpen die een bepaalde tekenreeks wel bevatten en een andere tekenreeks niet | ^ (caret) |
kat ^ muis
|
| Een combinatie van beide typen | ( ) ronde haken |
|
Configuratieset importeren
Met het hulpprogramma Configuratieset importeren kunt u een dumpbestand van een configuratieset importeren in een exemplaar van Release Control. Een configuratieset importeren is bijvoorbeeld nuttig wanneer u naar een andere omgeving migreert, bijvoorbeeld van een test- naar een productieomgeving.
- Deze functie is ook beschikbaar binnen de gebruikersinterface van Release Control. Het wordt aanbevolen dat u de gebruikersinterfaceoptie gebruikt die ook valideringen uitvoert op de geïmporteerde configuratieset.
- de geïmporteerde configuratieset krijgt de naam van het dumpbestand. De naam van de configuratieset is uniek, wat betekent dat het niet mogelijk is om hetzelfde dumpbestand twee keer te importeren.
Een configuratieset importeren:
- Hoewel de server actief kan zijn tijdens het gebruik van dit hulpprogramma, wordt aanbevolen dat u eerst alle actieve exemplaren van Release Control stopzet, omdat voor sommige configuraties misschien een nieuwe opstart van het volledige systeem nodig is.
- Voer de volgende opdracht uit:
<installatiemap van Release Control>\bin\ImportCs.bat <database-eigenschappen> <naam dumpbestand>Hierin kan <database-eigenschappen> worden gedefinieerd door te verwijzen naar de plaats van het bestand database.properties of door iedere database-eigenschap op te geven.
Hieronder vindt u de <opties> voor de opdrachtregel:
| Optie | Beschrijving |
|---|---|
| --activate | Activeer de geïmporteerde configuratie. |
| --connection-url |
URL voor verbinding met de database. Gebruik deze optie alleen als -p niet wordt gebruikt. Gebruik deze optie met --dialect, --driver, --username en --password.
|
| --dialect |
Databasedialect. Ondersteunde dialecten: H2Dialct, SQLServerDialect, Oracle9iDialect, Oracle10gDialect. Gebruik deze optie alleen als -p niet wordt gebruikt. Gebruik deze optie met --connection-url, --driver, --username en --password.
|
| --driver |
Klassenaam van het databasestuurprogramma. Bijvoorbeeld: org.h2.Driver, net.sourceforge.jtds.jdbc.Driver, oracle.jdbc.OracleDriver. Gebruik deze optie alleen als -p niet wordt gebruikt. Gebruik deze optie met --connection-url, --dialect, --username en --password.
|
| -f <bestandsnaam>
--file <bestandsnaam> |
Naam dumpbestand. deze optie is verplicht.
|
|
-h --help |
Informatie over hoe u het programma kunt gebruiken. |
|
-p <bestand> --database-properties <bestand> |
Plaats van het bestand database.properties. deze optie is verplicht, behalve wanneer u de database-eigenschappen opgeeft met de opties --connection-url, --driver, --username of --password.
|
| --password |
Databasewachtwoord. Gebruik deze optie alleen als -p niet wordt gebruikt. Gebruik deze optie met --connection-url, --dialect, --driver en --username.
|
| --username |
Gebruikersnaam database. Gebruik deze optie alleen als -p niet wordt gebruikt. Gebruik deze optie met --connection-url, --dialect, --driver en -password.
|
| --verbose | Uitgebreide modus. |
Als u bijvoorbeeld een dumpbestand voor een configuratieset wilt importeren met de naam mijndump.zip:
cd <hoofdmap van RC-installatie>\bin
ImportCs.bat -p ..\conf\database.properties -f mijndump.zip




