Venster Impactafbeelding

Dit venster biedt een visuele weergave van de impactrelaties van de geselecteerde wijzigingsaanvraag.

U kunt deze weergave aanpassen door afzonderlijke CI's naar een andere plaats te slepen. Dit is niet van invloed op de lijnen, pijlen en relaties.

U kunt impactafbeeldingen voor afzonderlijke CI's of groepen CI's bekijken door in het venster Impactafbeelding het CI of de CI-groep te selecteren.

Openen Selecteer Module > Analyse > Wijzigingsaanvragen > tabblad Beoordeling en klik op Afbeeldingsvenster openen .

Hieronder worden de elementen van de gebruikersinterface beschreven:

UI-elementen Beschrijving

Hoofdknooppunt. Hiermee keert het venster Impactafbeelding terug naar de oorspronkelijke weergave als de huidige weergave een impactafbeelding voor afzonderlijke CI's of groepen CI's is.

Concentrische radiale indeling. Hiermee worden de CI's georganiseerd in een concentrische radiale indeling.

Hiërarchie-indeling. Hiermee worden de CI's georganiseerd in een hiërarchische indeling.

Radiale indeling gericht op bovenliggend item. Hiermee worden de CI's georganiseerd in een radiale indeling die gericht is op het bovenliggende item.

Spring-force-indeling. Hiermee worden de CI's georganiseerd in een spring-force-indeling.

Zoomen. Hiermee kunt u de weergave aanpassen door in- of uit te zoomen.
Alle impact-CI's zijn van invloed op

Hier wordt een visuele weergave van de impactrelaties in een grafisch indeling gegeven. De CI's zijn verbonden door lijnen met pijlen die de richting van de impact aanduiden.

Als bijvoorbeeld een CI met de naam host11 een pijl heeft die naar serverB wijst, is host11 van invloed op serverB.

U kunt de indeling van de impactafbeelding aanpassen om de CI's opnieuw te organiseren terwijl de impactrelaties worden behouden.

Impact-CI's In dit deelvenster worden de beïnvloede en gewijzigde CI's (ACI's en CCI's) weergegeven.