Zoeken in de Help
Als u in de Help wilt zoeken naar informatie typt u een woord of woordgroep in het vak Zoeken. Wanneer u een groep woorden invoert, wordt aangenomen dat u OR bedoelt. U kunt booleaanse operators gebruiken om uw zoekopdracht te verfijnen.
De geretourneerde resultaten zijn niet hoofdlettergevoelig. Bij het toekennen van de relevantiescore voor resultaten wordt echter wel rekening gehouden met het hoofdlettergebruik; resultaten waarvan het hoofdlettergebruik overeenkomt, krijgen namelijk een hogere score. Een zoekopdracht naar 'katten' gevolgd door een zoekopdracht naar 'Katten' levert daarom hetzelfde aantal Help-onderwerpen op, maar de volgorde waarin de onderwerpen worden getoond, verschilt wel.
| Zoeken naar | Voorbeeld | Resultaten |
|---|---|---|
| Een enkel woord | kat
|
Onderwerpen die het woord 'kat' bevatten. U vindt hiermee ook grammaticale variaties, zoals 'katten'. |
|
Een woordgroep. U kunt opgeven dat de zoekresultaten een bepaalde woordgroep moeten bevatten. |
"voer voor kat" (aanhalingstekens) |
Onderwerpen die de letterlijke woordgroep 'voer voor kat' bevatten, plus alle grammaticale variaties hiervan. Zonder de aanhalingstekens komt de query overeen met het gebruik van een OR-operator, waarmee onderwerpen worden gevonden waarin een of meer van de afzonderlijke woorden voorkomen in plaats van de hele woordgroep. |
| Zoeken naar | Operator | Voorbeeld |
|---|---|---|
|
Twee of meer woorden in hetzelfde onderwerp |
|
|
| Een van beide woorden in een onderwerp |
|
|
| Onderwerpen die een specifiek woord of een specifieke woordgroep niet bevatten |
|
|
| Onderwerpen die een bepaalde tekenreeks wel bevatten en een andere tekenreeks niet | ^ (caret) |
kat ^ muis
|
| Een combinatie van beide typen | ( ) ronde haken |
|
Nummering - overzicht
Release Control bevat een standaard toewijzingsschema voor de weergave van de toepassing, waarin de te gebruiken nummeringsvelden en de weergavevolgorde van de nummeringsvermeldingen worden gedefinieerd.
U kunt de wijze waarop Release Control de nummeringsvelden weergeeft en de standaard weergavevolgorde aanpassen.
Voorbeeld:
U kunt de prioriteitsniveaus van de kolom Prioriteit in het deelvenster Wijzigingsaanvragen als volgt definiëren:
| Laag | 1 |
| Normaal | 2 |
| Hoog | 3 |
| Onmiddellijk | 4 |
Als u vervolgens de prioriteitsniveaus in deze kolom in oplopende volgorde sorteert, gebeurt het volgende:
- Alle wijzigingsaanvragen met de prioriteit laag worden in de eerste groep weergegeven
- Alle wijzigingsaanvragen met de prioriteit normaal worden in de tweede groep weergegeven
- Alle wijzigingsaanvragen met de prioriteit hoog worden in de derde groep weergegeven
- Alle wijzigingsaanvragen met de prioriteit onmiddellijk worden in de vierde groep weergegeven
Voor meer informatie over hoe u de wijze waarop Release Control de nummeringsvelden weergeeft en de standaard weergavevolgorde kunt aanpassen, zie Deelvenster Nummeringen.




