Analyse > Module Analyse > Referentie > Module Analyse: gebruikersinterface > Werkbalkopties in deelvenster Wijzigingsaanvragen

Werkbalkopties in deelvenster Wijzigingsaanvragen

In dit gedeelte worden de werkbalkopties voor het deelvenster Wijzigingsaanvragen beschreven.

Openen Selecteer Module > Analyse > Wijzigingsaanvragen.
Zie ook

In de onderstaande tabel vindt u een beschrijving van elke werkbalkoptie in de lijstweergave van het deelvenster Wijzigingsaanvragen.

UI-elementen Beschrijving
Lijst. Hiermee worden de wijzigingsaanvragen weergegeven in een lijstindeling. De lijstweergave van het deelvenster Wijzigingsaanvragen wordt geopend.
Kalender. Hiermee worden de wijzigingsaanvragen weergegeven in een kalenderindeling. De kalenderweergave van het deelvenster Wijzigingsaanvragen wordt geopend.

Geselecteerde wijziging plannen. Hiermee kunt u simuleren wat welke effecten het wijzigen van de details van een wijzigingsaanvraag heeft, en zien hoe deze wijzigingen de analysegegevens beïnvloeden.

Klik op de vervolgkeuzepijl en selecteer een van de volgende opties:
  • Geselecteerde wijziging plannen.
  • Nieuwe wijziging plannen.
De Wijzigingsplanner wordt geopend.
Nieuwe discussie-thread. Hiermee kunt u een nieuwe thread aan de discussie toevoegen in het deelvenster Stemmen van het tabblad Samenwerking > Discussie. Opent het Dialoogvenster Nieuwe discussie-thread.
Nieuw actie-item. Hiermee kunt u een actie-item maken dat aan de aanvraag wordt gekoppeld. Opent het Dialoogvenster Actie-item toevoegen/bewerken.
Handmatig wijzigingsproces starten. Hiermee kunt u de herberekeningsprocedure voor een geselecteerde wijzigingsaanvraag of alle wijzigingsaanvragen in een geselecteerd filter handmatig opnieuw uitvoeren. Opent het Dialoogvenster Handmatig wijzigingsproces starten.
Rapport genereren. Hiermee kunt u een rapport genereren in PDF-, HTML- of Excel-indeling. Opent het Dialoogvenster Rapportdetails.

Wijzigingsgegevens verzenden. Hiermee kunt u discussie-threads per e-mail versturen.

Klik op de vervolgkeuzepijl en selecteer een van de volgende opties:

  • Wijzigingsgegevens verzenden. Hiermee wordt een e-mail met alleen de geselecteerde wijzigingsaanvraag verzonden.
  • Wijzigingsgegevens en logboek verzenden. Hiermee wordt een e-mail met de geselecteerde wijzigingsaanvraag en het gebeurtenissenlogboek van deze wijzigingsaanvraag verzonden.
  • CAB-uitnodiging verzenden. Een uitnodiging naar de CAB-vergadering sturen.
  • CAB-notulen verzenden. De CAB-notulen van de geselecteerde wijziging versturen.
  • PIR-uitnodiging verzenden. Hiermee stuurt u uitnodigingen voor de PIR-vergadering.
  • PIR-notulen verzenden. Hiermee verstuurt u de PIR-notulen van de geselecteerde wijziging.

Geselecteerde aanvraag toevoegen aan favorieten / Geselecteerde aanvraag verwijderen uit favorieten. Hiermee kunt u kiezen of u de geselecteerde wijzigingsaanvraag wilt toevoegen aan het filter Favorieten of eruit wilt verwijderen. Meer informatie over dit onderwerp vindt u in Wijzigingsaanvragen en activiteiten filteren

Klik op de vervolgkeuzepijl en selecteer een van de volgende opties:

  • Verwijderen uit favorieten. Hiermee wordt de geselecteerde wijzigingsaanvraag uit het filter Favorieten verwijderd.
  • Alle AI's in het filter Favorieten verwijderen. Hiermee worden alle wijzigingsaanvragen uit het filter Favorieten verwijderd.
U kunt zich tevens aanmelden om een e-mailmelding te ontvangen wanneer bepaalde wijzigingen worden aangebracht in favoriete wijzigingsaanvragen. Meer informatie over dit onderwerp vindt u in Deelvenster Werkruimte gebruiker.

Abonneren op geselecteerde aanvraag / Abonnement op geselecteerde aanvraag opzeggen. Hiermee kunt u voor de geselecteerde wijzigingsaanvraag e-mailmeldingen ontvangen of een meldingsabonnement opzeggen. Informatie over het configureren van meldingsregels en -voorwaarden vindt u in Deelvenster Meldingen.

Niet alle aanpassingen van wijzigingsaanvragen leiden tot meldingen. Release Control verstuurt e-mailmeldingen aan gebruikers die zich aangemeld hebben voor meldingen over een bepaalde wijziging, als zich een van de onderstaande gebeurtenissen voordoet:
  • Gebeurtenis 'Post Added' (bericht toegevoegd): er is een nieuw bericht toegevoegd aan de wijzigingsaanvraag.
  • Gebeurtenis ‘Action Item Added’ (actie-item toegevoegd): er is een nieuw actie-item toegevoegd aan de wijzigingsaanvraag.
  • Gebeurtenis ‘Approved’ (goedgekeurd): de wijzigingsaanvraag is goedgekeurd.
  • Gebeurtenis ‘Retract’ (ingetrokken): de wijzigingsaanvraag is ingetrokken.

Tijdsperiode selecteren. Hiermee kunt u selecteren welke geconfigureerde tijdsperioden u op de achtergrond van de kalenderweergave wilt weergeven.

Meer informatie over het configureren van tijdsperioden vindt u in Tijdsperioden configureren - overzicht.

deze optie is alleen geactiveerd in de kalenderweergave.
Vernieuwen. Hiermee kunt u de wijzigingsaanvragen in het deelvenster Wijzigingsaanvragen of de actie-items in het deelvenster Lijst met actie-items vernieuwen.

Aanvraag/actie-item-ID zoeken. Hiermee kunt u een wijzigingsaanvraag of actie-item zoeken die u wilt bekijken.

  • Voer in het vak Wijzigingsaanvraag zoeken van het deelvenster Wijzigingsaanvragen een aanvraag-ID in, om de gewenste wijzigingsaanvraag te zoeken in een lijst met aanvragen.
  • Voer in het vak Actie-item zoeken van het deelvenster Actie-item een actie-item-ID in om het gewenste actie-item te zoeken in een lijst met actie-items.
Totaal

Het totale aantal wijzigingsaanvragen dat voldoet aan de set criteria die u hebt gedefinieerd.

in de maandmodus staat het totale aantal voor het werkelijke aantal wijzigingen van die maand.